„Agronetto“ partnerių programa
Tapkite mūsų partneriu ir už kiekvieną pritrauktą klientą gaukite atlygį
Tapkite partneriu
Kaip tai veikia?
Registracija programoje
Prisiregistruokite prie partnerių programos ir gaukite unikalų partnerio ID arba nuorodą.
Pritraukite klientus
Visi klientai, kurie pasinaudojo jūsų nuoroda arba užsiregistravo naudodami jūsų unikalų partnerio ID, visam laikui tampa jūsų pritraukti klientai.
Jūsų partnerio nuorodos reklama
Pasidalykite savo partnerio ID arba nuoroda su savo svetainės lankytojais, partneriais ir klientais. Galite naudoti bet kokius jums patogius klientų pritraukimo metodus: reklaminę juostą svetainėje, el. naujienlaiškį ar nuorodas socialiniuose tinkluose.
Gaukite atlygį
Premijas gausite nuo visų pritrauktų klientų apmokėtų sąskaitų, o klientai gaus papildomas nuolaidas visoms paslaugoms.
Klausimai ir atsakymai
Kas yra „Agronetto“ partnerių programa?
„Agronetto“ partnerių programa yra modernus būdas pasirūpinti pasyviomis pajamomis. Registruokitės partnerių programoje, pritraukite daugiau vartotojų į „Agronetto“ platformą ir už kiekvieno pritraukto kliento atliktą mokėjimą gaukite pajamų.
Kas yra partnerio (rekomendacinė) nuoroda?
Partnerio (rekomendacinėje) nuorodoje yra unikalus partnerio ID. Partnerių nuorodos naudojamos siekiant pritraukti naujų vartotojų ir kaupti atlygį juos atvedusiems nariams. Tokios nuorodos padeda suprasti, kas pritraukė naują klientą. Klientui tereikia pasinaudoti partnerio nuoroda ir užsiregistruoti, tuomet mes jį užregistruosime, kaip jūsų pritrauktą klientą. Partnerio nuorodą po registracijos rasite asmeninėje partnerio paskyroje.
Kas yra unikalus partnerio kodas?
Partnerio ID yra unikalus identifikatorius. Jis leidžia suprasti, kas pritraukė naują klientą. Partnerio ID patogus, nes jį galima išsiųsti kaip tekstą arba padiktuoti žodžiu. Taip pat klientas registruodamasis gali nurodyti partnerio ID atitinkamame laukelyje arba padiktuoti jį vadybininkui telefonu. Užsiregistravę, partnerio ID rasite savo paskyros prietaisų skydelyje.
Ar tai naudinga klientui (partneriui)?
Kiekvienas klientas, užsiregistravęs su jūsų partnerio nuoroda arba ID, gaus papildomą 10 % nuolaidą visoms įmonės paslaugoms.
Kur galiu paskelbti rekomendacinę nuorodą?
Partnerio nuorodą galite skelbti svetainėse, tinklaraščiuose, forumuose, socialinėse ir kitose platformose, jei tai daryti leidžia partnerių programos taisyklės.
Kokį procentą gausiu už kiekvieną pritrauktą klientą?
Partneriai nuo pritrauktų klientų mokėjimų gauna 10 % komisinių. Taip pat, jei jus domina glaudesnis bendradarbiavimas, su mūsų vadovu galite aptarti specialiąsias sąlygas.
Kaip išsigryninti surinktas lėšas?
Komisiniai už klientų mokėjimus iš karto įskaitomi į jūsų „Agronetto“ paskyros sąskaitą. Juos galite išsiimti per „PayPal“ arba bankinę sąskaitą (pastaruoju atveju turėsite išsiųsti sąskaitą). Komisinių pervedimai atliekami gavus atitinkamą užklausą. Minimali išėmimo suma yra 20 EUR per „PayPal“ arba 50 EUR per bankinę sąskaitą.
Kip klientas susiejamas su partneriu?
Klientas su partneriu susiejamas:
- kai paspaudžia jūsų pateiktą partnerio nuorodą;
- kai įveda jūsų partnerio ID registruodamasis „Agronetto“ platformoje;
- kai paslaugos aktyvavimo metu (pokalbyje ar susirašinėjime) klientas „Agronetto“ vadybininkui nurodo jūsų partnerio ID;
Anksčiau užsiregistravę „Agronetto“ klientai negali būti susieti su partneriu.
Patvirtinęs paslaugą su jūsų partnerio ID arba nuoroda, klientas gauna papildomą 10 % nuolaidą visoms įmonės paslaugoms.
Kur galima rasti pritrauktų klientų statistiką?
Jūsų filialo paskyroje yra skirtukas „Statistika“, kuriame galite stebėti visus unikalius jūsų nuorodos paspaudimus, pritrauktų klientų skaičių ir kiekvieno kliento mokėjimus.
Ar norint tapti partneriu būtina turėti savo svetainę?
Partnerių programoje gali dalyvauti visi norintys; turėti nuosavą internetinę svetainę nebūtina.
Ar turite daugiau klausimų? Rašykite mums
Ar pasiruošę bendradarbiauti ir užsidirbti?
Tapkite partneriu